Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Festival alternativní hudby KOŘENY
Festival alternativní hudby KOŘENY

Festival
Kdy: 04.02.2023
Čas: 16.00
Kde: Frenštát pod Radhoštěm, DŮM KULTURY VE FRENŠTÁTĚ P. R.
Beskydy
Frenštát pod Radhoštěm

Program na malém sále bude zahájen v 16 hodin vystoupením dvojice brněnských kytaristů Jakuba Šimanského a Tomáše Niesnera, kteří se před lety setkali pod rozcestníkem amerického kytarové primitivismu.
Po více jak stovce odehraných koncertů (a stovkách společně odehraných hodin) však začali značkovat svoji vlastní trasu hvozdem a svoji svojskou kytarovou hru bezpečně umístili na mapu světové experimentální scény.

Od 18 hodin bude pódium patřit kapele Kazachstán, která se především na ostravské klubové scéně pohybuje přes patnáct let a jejich hudba vás rozhodně nenechá v klidu. Kazachstán to je rocková hudba, ovlivněná érou kapel sedmdesátých let, ale i zvukem nejrůznějších píšťal a dalších akustických nástrojů. Je to hudba ovlivněná krajinou Beskyd, ale i niterných pocitů člověka v básních a zhudebněných textech ostravského básníka Jaroslava Žily.

Ve 20 hodin se malým sálem rozezní drumming alley - koncert pro bicí soupravu, „zvukový kruh“, elektroniku, loopy a hlas - v podání bubenického mága Pavla Fajta.
V tomto svém sólovém projektu Pavel Fajt reflektuje hudební styly a přetváří je do řeči bubnů, a zvuků elektronických pasáží a polyrytmických ploch.

Letošní ročník festivalu Kořeny uzavře ve 22 hodin stálice českého hiphopového undergroundu, Valašskomeziříčská kapela Elektrick mann.Tahle netypická rocková kapela pohybující se v žánru alkorap, hard-core, punk a hip-hop vás vezme do svého světa elektrických hudebních vlivů, otevřeného smýšlení a peprných textů, plných originálních slovních hříček a vulgarit. Tuhle partu naživo byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Během celého odpoledne můžete navštívit stylové prostředí čajovny Magnolia, kde kromě pestré nabídky čajů si budete průběžně moci vychutnat chillout sety z vinylových desek s frenštátským DJ Forestem.Místo

čajovna Magnolia v přízemí frenštátského Domu kultury

Cena

Vstupenky na festival Kořeny 2023 je možné zakoupit v předprodeji za cenu 200 Kč v Turistickém informačním centru na náměstí Míru ve Frenštátě pod Radhoštěm, případně on-line anebo za 250 Kč na místě v den konání akce.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz