Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Svatomartinský trh ve Vizovicích - letos ONLINE!
Svatomartinský trh ve Vizovicích - letos ONLINE!

Trhy, jarmarky, prodejní akce
Kdy: 09.11.2020, do: 15.11.2020
Čas: 8:00-20:00
Kde: Vizovice, ZÁMEK VIZOVICE (NKP)
Zlínsko a Hostýnské vrchy
Vizovice

Tento podzim se v prostorách Státního zámku Vizovice měl konat již 10. ročník Svatomartinského trhu. V důsledku epidemiologických opatření jsme však nuceni podobu naší události změnit, a to do online formy!
Jelikož se v této těžké době nemůžeme setkat osobně a nakoupit si regionální produkty pod širým nebem tak, jako tomu bylo doposud každým rokem, potkáme se tentokrát alespoň na online verzi trhu.
Ptáte se, jak bude taková akce vypadat a zda to vůbec lze uskutečnit online? V týdnu od 9. do 15. listopadu se o tom můžete přesvědčit na naší facebookové události s názvem „Svatomartinský trh“. Od neděle 8. listopadu budeme až do úterý postupně představovat jednotlivé regionální producenty z našeho okolí. Výběr bude široký – objevíte zde například domácí sirupy, sušené bylinky, cidery či mošty, nebo také ruční výrobky! Každý, koho produkty zaujmou, si je bude moci zakoupit – a to buď prostřednictvím emailové objednávky nebo eshopu. Všechny potřebné informace, jak konkrétní produkty nakoupit, naleznete vždy u příspěvku každého prodejce.
Mimo propagaci regionálních produktů jsme mysleli i na doprovodný program. Ani o ten totiž nebudete tento rok ošizeni. Připravujeme pro Vás online žehnání vína, divadlo o Svatém Martinovi či vystoupení cimbálové muziky. Těšit se můžete také na facebookovou soutěž o regionální produkty, kde vyhrát může každý z Vás!
Naše akce se i tentokrát koná pod záštitou ministra zemědělství Miroslava Tomana.
Doufáme, že dáte naší online verzi Svatomartinského trhu šanci, a i přes veškerá úskalí aktuální situace si trh užijete. Budeme se na Vás těšit celý týden od 9. do 15. listopadu na Facebookové události „Svatomartinský trh“.


Cena: Zdarma


E-mail: edita.nezvalova@masvas.cz

Organizátor: MAS Vizovicko a Slušovicko, o.p.s.

Další informace lze stáhnout zde (finalni_navrh.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz