Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


PETR ŠIGUT - KRAJINA A NĚCO NAVÍC
PETR ŠIGUT - KRAJINA A NĚCO NAVÍC

Výstava
Kdy: 10.1.2020, do: 14.2.2020
Kde: Frenštát pod Radhoštěm, DŮM KULTURY VE FRENŠTÁTĚ P. R.
Beskydy
Frenštát pod Radhoštěm

Nová sezóna ve Výstavní síni Albína Poláška ve frenštátském Domě kultury bude zahájena výstavou nazvanou Petr Šigut krajina a něco navíc. Fotograf Petr Šigut se do těchto prostor se svou tvorbou vrací po osmi letech a k vidění budou nejen beskydské motivy, ale například také fotografie z cest po Africe , Islandu a Evropě. Petr Šigut je od roku 2007 fotografem na volné noze, členem Národního registru profesionálních výtvarných umělců a designérů České republiky. V roce 2009 vydal fotografickou publikaci s názvem Beskydy, která se dočkala již druhého vydání. Každoročně také vydává nástěnné kalendáře Beskydy. Byl oceněn v několika fotografických soutěžích. Za zmínku určitě stojí 2. místo v mezinárodní soutěži PHOTO ANNUAL AWARDS 2011, 3. místo v krajině - National Geographic International Photography Contest 2007, ve stejné soutěži v roce 2006 získal 1. místo v kategorii Kultura a cestování a 6. místo v kategorii Přírodní svět, dále 2. místo ve fotosoutěži Valašská krajina 2007 a v rámci festivalu Nordfest získala jeho fotografie Laponsko 3 čestné uznání poroty.
V poslední době se věnuje především focení v ateliéru, svateb, prodeji fotografií a připravuje novou knihou o Severní Moravě.


Slavnostní vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 9. ledna 2020 v 17 hodin ve Výstavní síni Albína Poláška ve frenštátském Domě kultury.
V rámci vernisáže vystoupí žáci Základní umělecké školy ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Výstava bude následně přístupná každý všední den od 9 do 17 hodin do 14. 2. 2020.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz